Cam'ın Yeni Nesli..

1959 yılında Lefkoşa'nın içinde küçük bir cam dükkanı olarak Hüseyin Paralik tarafından kurulan işletmemiz, daha sonra oğlu Argun Paralik’in 1987 yılında burayı şirketleştirilmesinden sonra şirket için bir milad olan 1999 yılında el gücüne dayalı olan üretimi, Lefkoşa Sanayi bölgesinde 850 metrekare bir alana taşıyarak tamamen makinalaştırılmıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve müşterisini arkasına alarak daha iyi ve daha büyük bir ürün yelpazesine geçebilmek adına 2011 yılında büyüme kapasitesiyle direk orantılı olan 2200 metrekare bir alana geçmiş ve bugün ki halini almıştır. Halen başında Argun Paralik’in bulunduğu şirket, hizmet ve üretimine devam etmektedir.

Hakkımızda

Misyonumuz

Ecoglass iyi eğitimli personeli ile müşterilerinden gelecek proje veya teknik destek taleplerine cevap vermek için her zaman hazır durumdadır.

Vizyonumuz

Üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak sektörde yaşanan global gelişimleri ve teknolojik yenilikleri takip etmek kendini yeniden gelişime göre yapılandırmak ve herşeyin üüzerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Kronolojik Geçmişimiz

1959

Lefkoşa Surlariçinde küçük bir dükkan olarak Hüseyin Paralik tarafından kurulmuştur.

1987

Argun Paralik tarafından şirket ünvanını almıştır.

1999

El gücüne dayalı üretimimiz yeni makine parkuruyla 800m2 bir alana taşınmış ve sanayileşmiştir.

2011

Yeterli gelmemeye başlayan makine parkuru sonucunda 2200m2 bir alana taşınan şirketimiz son teknoloji makineleriyle üretime geçmiştir.

2016

Kurumsallaşarak yeni yönetim kadrosu belirlenen şirket halen bugün tüm performansıyla hizmete devam etmektedir.

YÖNETİM KURULU

Şirketimizin 2016 yılında kurumsallaşma sürecine girmesiyle birlikte yeni yönetim kurulu üyelerimiz belirlendi.

ARGUN PARALİK
Yönetim Kurulu Başkanı

SUAY PARALİK MÜNİROĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi

GÖRKEM MUNİROĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi

FERZAN PARALİK
Yönetim Kurulu Üyesi